Hakkımızda

"Dünyanın En Büyük Et Restoranı"

Ercan Steakhouse, 2016 yılında kurulmuş bir Nevco Holding markasıdır. Başakşehir'de 10 bin metrekarelik alan büyüklüğüne sahip olan restoranımız, "Dünyanın En Büyük Et Restoranı" ünvanını elinde bulundurmaktadır.

Restoranımızda, özel olarak biberonla beslenen Japon Koi balıkları, barbekü için özel olarak tasarlanan localar, kendi ürettiğimiz ve satışa çıkarttığımız birçok özel ürün bulunuyor. Restoranımızda gıda mühendisleri denetiminde hijyen ve gıda güvenliği sağlanmaktadır.

Gıda sektöründe deneyimli, uzman kadromuzla birlikte en iyi kalite ve hizmet anlayışı ile çalışarak size hizmet vermekten gurur duyarız.

Misafirlerimizin kendilerini sürekli olarak rahat ve huzurlu bir ortamda hissetmesini sağlayarak, talepleri en uygun fiyat ve hizmetle karşılamak.

Kusursuz hizmet için, sürekli gelişme bilinci taşıyan, ulusal ve uluslararası standartlara uygun ürünler temin ederek ve hijyenik ortamlarda depolama üretim ve servis gerçekleştirerek, gıda güvenliği (ISO 22000 ve ISO 9001) kuralları çerçevesinde üretim yapan, misafir memnuniyetini arttırmaya yönelik çalışan, çevreye ve topluma saygılı bir kuruluş olmaktır.

Kaliteli ve uzman kadro,

Temiz, hijyenik ve güvenilir bir üretim,

Daima en iyi üretmek politikası ile en sağlıklı en kaliteli ve en lezzetli ürünler,

Taptaze ve sıcacık lezzetler,

Güleryüzlü ve hızlı hizmet.

Değişmeyen Lezzetler - Yılların Tecrübesi

Güvenle, Ercan Steakhouse

Sertifikalarımız

Helal Et
ISO 9001
ISO 22000
Türk Ak